Teknoloji

Aksiyon rol yapma oyunu Endless Dungeon ertelendi

 
Yayıncı SEGA ve geliştirici Amplitude Studios, daha önce 18 Mayıs’ta Steam ve Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmesi planlanan aksiyon rol yapma oyunu Endless Dungeon’ın, Oyunun Last Wish dijital versiyonu için ön sipariş veren kullanıcılar 17 Ekim’de erken erişime sahip olacak. Oyunun Switch versiyonu ise daha sonraki bir tarihte kullanıcıların beğenisine sunulacak.
 
Oyun gecikme içinde düzeltilecektir
 
 
 
SEGA’ya göre, bu ek mühlet sırasında Amplitude Studios, topluluk geri bildirimlerini daha fazla analiz edecek ve bildirimlere göre oyuna yeni içerikler ekleyecek. Bu süreçte oyuna denge değişiklikleri gelecek ve çeşitli hatalar düzeltilecek. En akıcı oyun deneyimini sağlamak için bazı iyileştirmeler yapılacak.
 
Amplitude Studios’un genel müdürü ve kreatif direktörü Romain de Waubert, bir basın açıklamasındaki gecikmenin ardından şunları söyledi: “Oyuncuların Endless Dungeon oynamayı dört gözle beklediğini biliyoruz ve bunun için minnettarız. Şimdiye kadarki OpenDev oturumları, elimizde gerçekten özel bir şey olduğunu kanıtladı. Bu bağlamda, geri bildirimleri önemsediğimizi göstermek için oyunu ertelemeye karar verdik. Oyunu size en iyi şekilde sunmak istiyoruz.”
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu