Teknoloji

Alone in the Dark için çıkış tarihi açıklandı: Ücretsiz demo mevcut

 
THQ Nordic tarafından yayınlanan ve Pieces Interactive tarafından geliştirilen Alone in the Dark’ın yeniden çevrimi, 25 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam ve GOG aracılığıyla) için 59,99$’dan başlayacak. Oyunun dijital ön siparişleri şu anda mevcut.
 
Oyunun introsu artık oynanabilir
 
 
 
Ana hikayeye dair herhangi bir spoiler içermeyen ve oyunun atmosferini yansıtan tanıtım bölümü artık oynanabilir durumda. Ücretsiz olarak sunulan Alone in the Dark: Prologue şu anda tüm platformlarda (PlayStation Store, Microsoft Store, Steam) mevcuttur.
 
THQ Nordic ekibi ise Alone in the Dark’ın ana karakterleri Emily Harwood ve Edward Carnby’yi ünlü oyuncular Jodie Comer (Killing Eve, Free Guy) ve David Harbour’un (Stranger Things, Black) canlandıracağını duyurdu. Dul). Her oyuncu ses, görünüm ve oyunculuk becerilerini oyun içi karakterlere aktaracak. Oyuncular seçtikleri karaktere göre aynı hikayede farklı bir deneyim yaşayacaklar.
 
Öte yandan 11 dakikalık bir oynanış görüntüsü de yayınlandı. Görüntülerde yeni atış teknikleri ve çeşitli oyun içi detaylar yer alıyor.
 
Tanıtım videosu
 
 

kumlu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu