Haber

Ankara Barosu Başkanı Köroğlu: Bu Seçimde Demokrasinin Sandıktan Çıkacağına İnanıyoruz

ankaraBaro Başkanı Mustafa Köroğlu oyGüvenlik merkezinde yapılan açıklamada, ” ankara Barolar Birliği olarak her zaman hukukun ve demokrasinin yanında olduk. Türkiye için de çok önemli olduğuna inandığımız bu seçimde demokrasinin sandıktan çıkacağına inanıyoruz” dedi.

ankaraBaro Başkanı Mustafa Köroğlu, kurdukları seçim güvenlik merkezinde vatandaşların itirazlarını değerlendirdiklerini belirterek, “Siyasi partilerin atadığı avukat arkadaşlarımız şu anda görevde. ankara Ülkenin her yerinde seçim alanında çalışıyor. Arkamda gördüğünüz seçim merkezinde görev yapan meslektaşlarım sahada her türlü hukuksuzluk karşısında onlara yardımcı oluyor ve irtibatta kalıyor. Ankara Barosu olarak her zaman hukukun ve demokrasinin yanında olduk. Türkiye için çok değerli olduğuna inandığımız bu seçimde demokrasinin sandıktan çıkacağına inanıyoruz” dedi.

“Ankara Barosu Oy Güvenlik Merkezimiz sabahın ilk ışıklarından itibaren görev başındadır. Seçim Yasası ile ilgili tüm soruları yanıtlamaya devam ediyoruz. Merkezimize 0312 416 72 20 numaralı telefondan da gün içerisinde ulaşabilirsiniz.”

Kaynak: ANKA / Güncel

camolukhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu