Haber

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na Hodri meydan okuması: Gel bir evladımı al da ciğerinin kıymetini göreyim

Eski İdeal Taş Ocakları Lideri Sinan Ateş . MHP ve Dava Dernekleri, Ateş cinayeti konusunda sessiz kalması ve açıklamalarında üstü kapalı ifadeler kullanması eleştirilirken, partisinin grup toplantısına katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den çok çarpıcı açıklamalar geldi.

“Ülkü ocakları hain bir kuşatma altına alındı”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Sinan Ateş cinayetine sessiz kalmakla suçlayan MHP Genel Başkanı Bahçeli, sert sözlerle, “Dikkat, tedbir, sabır ve teyakkuz esastır. Kimse unutmasın ki kışı kurt yaşar, kurt geçer” dedi. Yediği ayazı unutma.Onlara fasonluk yapan şerefsizleri biliyoruz.Milletvekilimiz ahlaksızdır.Suçlandı,ortaya çıktı.

“KILIÇDAROĞLU Hanım SUSMUYORUM GEREKLİ NOTLARI ALDIM”

Kılıçdaroğlu’na sessiz kalmamızın sebebini sosyal medyadan bir mesajla sormak gerekiyordu. Sessizliğimiz asaletimizdendir. Susmak, yolunu kaybedene en güzel cevaptır… Sayın Kılıçdaroğlu, ben susmuyorum, asılsız suçlamalarınızı izledim ve gerekli notları aldım, susuyorum.

HODRİ MEYDANI KILIÇDAROĞLU’YA

Sayın Kılıçdaroğlu’na sesleniyorum. Gel, evlatlarımdan birini al, bakalım kaç kalp var yüreğinde. Provokatif provokasyonlara kapalıyız. Türkiye’yi çatışma ortamına sokmak isteyenler erdemli olduktan sonra namussuzdur. Oynamayacağız. Bir işin önüne değil arkasına ve sonuna bakarız. Tüm kirli çamaşırları, gavur eklerini tek tek teşhis ediyoruz.”

haberbunyan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu