Haber

Ekrem İmamoğlu: Her şey yeniden başlıyor

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanan açıklamada Cumhurbaşkanlığı Seçimi sonuçlarını değerlendirdi.

İmamoğlu, “Kimse merak etmesin, her şey yeniden başlıyor. Unutmayın: Değişmeyen tek şey değişimdir” mesajıyla paylaştığı açıklamada, İmamoğlu, “28 Mayıs seçimleri sonuçlandı. ‘Egemenlik kuralsız, kuralsız milletindir’ diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden giden bu sonuçların milletimize ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. güzel ülke” dedi.

CHP’li siyasetçi, “Türkiye’nin artık acilen normalleşmesi ve gerçek sorunlarına çözüm bulması gerekiyor” dedi. Alınmayın hanımlar. Asla huzursuz olma. Beyler, başınız dik yürümeye devam edin. Az zamanda çok ve büyük işler başarabilen bir milletiz. Tekrar yapacağız. Beş yıl önce benzeri görülmemiş bir hayal kırıklığı yaşandı. Ama sadece dokuz ay sonra yerel seçimlerde muazzam sonuçlar elde ettik. Gerçek işler yaptık ve hep birlikte sonuç aldık, birlikte başardık” dedi.

“Mücadeleye devam edeceğiz”

İmamoğlu, “Kimse merak etmesin, her şey yeniden başlar. Unutmayın, değişmeyen tek şey değişimdir. Her alanda, her ortamda değişim. Bire bir işler yaparak asla farklı sonuçlar beklemeyeceğiz.”

İmamoğlu, “Bundan sonra da tüm gönülleri kazanmak için çabalamaya devam edeceğiz. Büyük Atatürk ‘Umutsuz durum yoktur, umutsuz insan vardır’ der.

Maltepe’deki fetih etkinliğine davet

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, “Bugün saat 20.00’de Maltepe Meydanı’nda düzenlediğimiz 570. “Bu akşam orada göz göze, gönül gönüle görüşeceğiz.”

DW / CO,ET

habercarsibasi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu