Yaşam

Freedom Fighter (The Quest) filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Özgürlük Savaşçısı Filmi Detayları

Freedom Fighter filmi merak ediliyor. Sinema izlemek isteyenler arama motorlarında sinemayı ve konusunu araştırırlar. Sinemanın başrol oyuncuları; Jean Claude Van Damme, Roger Moore tarafından paylaşıldı. Freedom Fighter’da, kendi benliğini keşfetmek için maceralı bir yolculuğa çıkan Chris, silah tüccarları tarafından kaçırılıp korsanlara satıldıktan ve yeraltı dünyasında kickboks kumarı oynadıktan sonra kendini Tayland’da alışılmadık bir adada bulur.

Özgürlük Savaşçısı Sinemasının Konusu Nedir?

Christopher, New York’ta bir sokak dövüşçüsü çetesinin başıdır. Sokak çocuklarıyla hırsızlık yaparak hayatına devam ediyor. Yasa dışı işlere bulaştığı için polis ve mafya tarafından aranmaktadır. Bu nedenle yaşadığı şehirden kaçar. Kaçak olarak bindiği gemi ile Uzak Doğu adalarından birinde harcama yapar. Ancak işler pek iyi gitmez. Silah tüccarları tarafından kaçırılır ve Dobbs adlı bir korsana satılır. Dobbs, onu dövüş turnuvaları düzenleyen ve bire bir kickboks öğreten bir Uzak Doğulunun gözetimine alır. Asian Khao, Chris’i kötü şeyler yapmak için kullanır. Chris özgürlüğü için savaşacak ya da ölecek. Çünkü tutsak bir hayat yaşaması imkansızdır.

Özgürlük Savaşçısı Sinemasının Oyuncuları Kimlerdir?

Jean-Claude Van Damme-Christopher Dubois

Roger Moore – Lord Edgar Dobbs

Abdel Qissi – Khan

Janet Gunn – Carrie Newton

Kristopher Van Varenberg – Christopher Dubois

James Remar – Maxie Devine

Aki Aleong – Khao

Peter Wong – Çinli Dövüşçü

Ze’ev Revach – Türk Kaptan

Pjetër Malota – İspanyol Savaşçısı

Jen Sung-Phange

Özgürlük Savaşçısı Filmi Detayları

Freedom Fighter, Jean-Claude Van Damme ve Roger Moore’un oynadığı ve Jean-Claude Van Damme tarafından yeniden yazılan 1996 ABD dövüş sanatları filmidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu