Ekonomi

Gıda Perakendecileri Derneği’nden deprem açıklaması

Gıda Perakendecileri Derneği, üyelerinin AFAD ve diğer devlet kurumları, valilikler, kaymakamlıklar, yerel yönetimler ve diğer yardım kuruluşları ile iş birliği ve uyum içinde bölgeye yardım ulaştırmaya başladığını bildirdi.

Gıda Perakendecileri Derneği’nden yapılan açıklamada, ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap verebilmek adına dernek ve üye kuruluşlarının halkın yanında yer aldığı belirtildi.

Açıklamada şunlar kaydedildi:

“Üyelerimiz, AFAD ve diğer devlet kurumları, valilikler, kaymakamlıklar, mahalli idareler ve diğer yardım kuruluşları ile iş birliği ve uyum içerisinde bölgeye yardımlarını ulaştırmaya başlamıştır. hızlı bir şekilde tüm üyelerimiz ile paylaşılmakta ve toplanan ihtiyaçlar bölgeye ulaştırılmak üzere hem üyelerimizin kendi imkanları ile hem de merkezi bir lojistik bazında belirlenmektedir.

Tüm milletimiz gibi böylesine büyük çaplı bir olayda perakende bölümü de üzerine düşen görevi yerine getirmeye her zaman hazırdır. Bölgenin ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanması, en temel gıda ihtiyacının kesintisiz olarak karşılanması ve halkımızın bu sıkıntılı koşulları bir an önce atlatmasına yardımcı olmak amacıyla kamu kurumlarıyla aktif bağlantı ve işbirliklerimiz devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu