Haber

Kırık el bronz madalya kazandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Karamürsel’de kalıcı seyahat kartları ofisi açıyor

Karamürsel Seyahat Kartları Ofisi hizmete açılıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, seyahat kartları biriminde artan talepleri karşılamak için yerinde hizmetine devam ediyor. Bu kapsamda Karamürsel’de zaman zaman vatandaşlar için kurulan kesintili büro 07 Ağustos Pazartesi günü itibariyle kalıcı olarak hizmet vermeye başlayacak.

KALICI HİZMET

Ulaştırma Bakanlığı’na bağlı seyahat kartları birimi, vatandaşların taleplerini karşılamak ve vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla geçici seyahat kartı ofisi açıyordu. Bu kapsamda Karamürsel Belediyesi’nde kurulan kesintili seyahat kartları ofisi, 07 Ağustos Pazartesi günü itibarıyla Karamürsel’de kalıcı olarak hizmet vermeye başlayacak.

PAZARTESİ BAŞLIYOR

Karamürsel Belediyesi’nin zemin katında kurulan seyahat kartları ofisi, 07 Ağustos Pazartesi gününden itibaren saat 08.30 ve 17.30’da vatandaşlara hizmet verecek. Vatandaşlar, İzmit’e gelmeden Karamürsel’de abonelik, öğrenci, indirimli ve ücretsiz seyahat kartı basabilecek ve vize işlemlerini halledebilecek.

4. KANDIRA’DA OFİS KURULACAK

Gölcük ve Gebze ilçelerinde kurulan ‘Seyahat Kartları Ofisi’nin üçüncüsü Karamürsel’de kurulacak. Büyükşehir Belediyesi yakında Kandıra’da dördüncü ‘Seyahat Kartları Ofisi’ni kuracak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu