Haber

Marmaris Belediyesi Ücretsiz Yaz Kursları İle Çocuklara Spor ve Sanat İmkanı Sunuyor

Yaz döneminde çocuklara spor ve sanat dolu bir tatil sunan Marmaris Belediyesi’nin düzenlediği ücretsiz yaz kurslarında dersler devam ediyor. Derslerde çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyor.

Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetler Müdürlüğü tarafından bu yıl 3 kez düzenlenen yaz kursları, çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağlarken, yeteneklerini keşfetmelerini de sağlıyor. 4 Temmuz’da başlayan dersler büyük bir heyecan ve eğlence ile devam ediyor. Yüzme Eğitim Merkezi’nde bu yıl 5-17 yaş arası 1455 çocuk farklı branşlarda ücretsiz kurslarla eğitim alıyor. Uzman eğitmenler eşliğinde 2 ay boyunca 13 farklı kursta eğitim alan çocuklar verimli bir tatil dönemi geçiriyor. Halk oyunlarından baleye, yüzmeden masa tenisine, fotoğrafçılıktan latin dansına birçok farklı branşta çocukları ücretsiz eğitim alan aileler, belediyenin çocuklara yönelik sunduğu bu hizmetten çok memnun. 2 ay sürecek kurslar, öğrencilerin yeteneklerini sergileyecekleri gösterilerle sona erecek.

Çocukların öğrenirken keyifli vakit geçirmeleri için tatil döneminde yaz kursları düzenlediklerini belirten Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Çocuklarımızın spor, kültür ve sanatla iç içe büyümeleri için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Çocuklarımızın yaz tatilini verimli bir şekilde geçirmelerini, spora yönelmeleri veya hobi edinmeleri için hedefliyoruz.” – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu