Teknoloji

Mortal Kombat 1 resmi olarak duyuruldu! İşte oyun fragmanı ve detaylar

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici NetherRealm Studios, dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1’i PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store) için duyurdu. Oyun 19 Eylül’de çıkacak.
 
Oyunun üç farklı versiyonu olacak
 
 
 
Mortal Kombat 1, 69.99 $ standart sürüm, 109.99 $ Premium sürüm ve 249.99 $ Collection sürümlerinde satışa sunulacak. Koleksiyon sürümü yalnızca PlayStation 5 ve Xbox Series için mevcut olacak. Premium veya Collection sürümlerini satın alan kullanıcılar, 14 Eylül’de oyuna erken erişim elde edecek. Rastgele bir sürüm için ön sipariş veren oyuncular, Ağustos ayında beta testine erişim elde edecek.
 
Ateş Lordu Liu Kang’ın yarattığı Mortal Kombat Dünyasını keşfedebileceğimiz Mortal Kombat 1 oyunu, yeni dövüş sistemi, oyun modları ve daha fazlasını içerecek. İkonik karakterlerin de yer alacağı oyunda yeni nesil bir dövüş aksiyon deneyimi yaşayabileceğiz.
 
Bu yapımla birlikte çok sevdiğimiz Mortal Kombat karakterlerini daha önce hiç görmediğiniz bir formda göreceğiz ve bu karakterleri yeni bir hikayede birlikte ele almaya başlayacağız.
 
Mortal Kombat 1 duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu