Yaşam

Oynayan EGO Tuncay kimdir? EGO dizisi Tuncay Koraslan (Ahmet Kayakesen) kimdir, kaç yaşında, nerelidir?

EGO, Pastel Sinema imzalı, ilk bölümü 5 Şubat 2023’te vizyona giren, yönetmenliğini Tabiat Can Anafarta’nın yaptığı, senaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Görgün’ün yazdığı, başrollerini Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen ve Düş Helin Demirbulut’un paylaştığı bir dram. . türk dizisidir. EGO dizisinde oynayan Tuncay kimdir? EGO Tuncay Koraslan (Ahmet Kayakesen) kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Detaylar sizlerle…

EGO TUNCAY KORASLAN KİMDİR?

Tuncay Koraslan

AHMET KAYAKESEN

30’lu yaşlarındadır, Tahir’in ortanca çocuğudur. Babasının otoritesi altında ezilmiş, kendince nefes almanın yollarını bulmuştu. Küçük yaşta babasının zorlamasıyla istemediği bir evlilik yaptı. Tabii bu evlilikte de mutsuzdu. Zenginliği sever. Sibel ile arası pek iyi değildir. Eski sevgilisinden bir oğlu olduğunu öğrenince hayata bakış açısı değişir. Erkek babası olmanın değerli olduğunun farkına varır. Dışa dönük, çapkın, güvenilmez. İş hayatında acımasızdır. Hırslı, hızlı bir adamdır.

EGO TUNCAY KARAKTERİNİ KİM ANLATTI?

EGO dizisinde Tuncay Koraslan karakteri” Ahmet Kayakesen“Canlandırıyor.

AHMET KAYAKEŞEN KİMDİR?

Ahmet Kayakesen (d. 27 Eylül 1988, İstanbul), Türk oyuncu.

Çok küçük yaşlardan itibaren okulunda tiyatro oyunlarıyla ilgili etkinliklere katılan ve zaman içinde oyunculuğu önemli ölçüde benimseyen Kayakesen, kendisine geleceğin mesleği olarak oyunculuğu seçmiş ve bu yönde ilerlemiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu