Yaşam

Popstar Yarışmasının En Sevilen İsimlerinden Firdevs Güneş, Yıllar Sonra Ortaya Çıktı

Bir döneme damga vuran Popstar yarışmasının tüm yarışmacılarını hâlâ hatırlasak da içlerinden biri finale kalarak unutulmazların ortasında yer aldı. Rakip arkadaşı Abidin ile aşk iddiaları ve muhteşem sesiyle bir dönemin en ünlü isimlerinden biri olan Firdevs Güneş, yıllar sonra ortaya çıktı. İşte Popstar Firdevs’in son hali…

Bir döneme damgasını vuran Popstar maçını izlemişsinizdir.

Daha sonra birçok yeni versiyonu çıksa da hiçbiri 2003-2004 ortalarında yayınlanan Popstar Türkiye’nin yerini tutamadı ve Popstar’ı bu kadar özel kılan bir diğer şey de rakipleriydi.

Yarışmada 1. olan Abidin, Tarkan’a olan benzerliğiyle genç kızların sevgilisi olurken, yarışmada 2. olan Firdevs Güneş de bir diğer popüler yarışmacı oldu.

Armağan Çağlayan ile yaptığı tatlı mücadelelerden aldığı yüksek puanlarla yarışmanın kesin galibi olarak gördüğümüz Firdevs, Abidin’in kendisine aşk ilanıyla da popülaritesini katladı.

Popstar’dan sonra sahne kariyerine devam eden Firdevs, uzun süre ortalarda görünmese de yıllar sonra yeniden karşımıza çıktı.

İşte Popstar Firdevs’in son hali:

Son olarak 2018 yılında yayınlanan Popstar yarışması ile ekrana konuk olarak izlediğimiz Firdevs’i daha sık görmeyi umuyoruz.

Popstar Firdevs’in son halini nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu