Haber

Soner Aydoğdu: Süper Lig hedefime Samsunspor ile ulaşmak istiyorum

14 sezon SÜPER Lig’de forma giyen ve devre arasında Samsunspor’a transfer olan Soner Aydoğdu, tekrar Üstün Lig’de oynamak istediğini ve bunu Samsunspor ile yapmak istediğini söyledi.

Depremler nedeniyle ülke olarak büyük acılar yaşadıklarını belirten Soner Aydoğdu, “Ülke olarak çok büyük bir sıkıntıdan geçtik. Arkamızda büyük bir felaket bıraktık. Neler yaşadıklarını anlayamıyoruz. Ama elimizden geldiğince onları anlamaya çalıştık, yardım ve desteğimizi de esirgemedik. Onların yanında olarak yaralarımızı sarmaya çalıştık” dedi.

Tek isteğinin takıma şampiyonluk yolunda katkı sağlamak olduğunu söyleyen Soner Aydoğdu, “Maç haftasındayız. En iyi şekilde hazırlanıyoruz. Güzel ve verimli bir dönem geçirdik. ufak bir sakatlığım var.Yeni iyileşiyorum ve fiziki eksikliklerimi tamamlayarak takımdaki yerimi almak istiyorum.Soner Aydoğdu hafta sonu oynayacakları Çaykur Rizespor maçını kazanmak istediklerini belirtti.Rizespor güzel transferler yaptı. Devre ortasında.Ancak kadromuz aslında güçlüydü ve transferlerle güçlendi.Artı oyun gücümüz var.Sahada bir duruşumuz var.Bunu uyguladığımız sürece farkımızı ortaya koyuyoruz. Her maç bunu sahaya yansıtarak kazanmak istiyoruz” dedi. konuştu.

14 yıldır Süper Lig’de top koşturduğunu belirten Soner Aydoğdu, “Tekrar Süper Lig’de oynamak istiyorum. Süper Lig’de futbolu bırakmak istiyorum. İnşallah bu sene de olmak istiyorum.” Şampiyon olarak koyduğum hedefi Samsunspor ile devam ettirin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu