Haber

Yağlı Güreş Yarışmasının Canlı Yayın Görüntüleri Tartışma Yarattı!

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nda yer alan voleybolcularımızdan birçoğu hayatları ve ilişkileri nedeniyle hedef alınırken, TRT’de yayınlanan yağlı güreş karşılaşmasındaki görüntüler tepki çekti. Güreşçilerin konumu birçok kullanıcıyı rahatsız etti.

Son günlerde hep birlikte İnternetin Sultanlarından bahsediyoruz. FIVB Uluslar Ligi’nde Çin ile mücadele eden Sultanlar, altın madalya ve kupanın sahibi oldu.

Tarihi bir başarıya imza atan kadın voleybol takımımızda görev yapan Melissa Vargas, Ebrar Karakurt, Zehra Güneş, kaptan Eda Fazilet ve diğer tüm oyuncular mükemmel bir iş çıkardılar.

Ancak ülkemizde her alanda olduğu gibi başarıya odaklanmak ve gurur duymak yerine voleybolcularımızın yaşam tarzları ve bağları amaçlandı.

Voleybolcularımız linç edilirken, bazı sosyal medya kullanıcıları yağlı güreş sporuna ve maçlarda oluşan pozisyonlara dikkat çekti.

TRT’de yayınlanan bir yağlı güreş maçından bu canlı yayın sahneleri de paylaşıldı.

Birçok kullanıcı bu görsellerden rahatsız olduğunu dile getirdi.

Yağlı güreş yıllardır bu şekilde yapılıyor. Sizce rahatsız olmalı mıyız? Keşke hem voleybolcularımız hem de rastgele bir spor dalı linç edilmeseydi… Ne dersiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu