Yaşam

Biyografi okurları için Ernest Hemingway’in hayatını konu alan bir çalışma: Vazgeçmeden Önce Deneyin

Silahlara Veda’nın sonunu mükemmelleştirmek için otuz dokuz farklı yol yazan, çağının en güçlü yazarı sayılan Hemingway, kendi öyküsünü kendi tüfeğinden çıkan bir kurşunla noktaladı.

Vazgeçmeden Önce Deneyin – Ernest Hemingway’in bu kitabında, ünlü yazarın eğitim hayatı, katıldığı savaşlar, aldığı yaralar, evlilikler, kazalar, hastalıklar, kısacası edebiyatına hizmet eden ve onu çağın edebiyat devi yapan tüm detayları bulacaksınız.

Sadeliğin tüm ihtişamını taşıyan cümlelerini yazdığı Hemingway’in hayatına yakından tanık olacaksınız.

Berker Okan’ın yazdığı Vazgeçmeden Önce Deneyin – Ernest Hemingway’in kitabı ünlü yazara odaklanıyor. Bu kitapta usta bir yazım duruşu, dünya ve Amerikan edebiyatının önde gelen yazarlarından biri…

“Harekete geçmeden önce dinle”

“Harekete geçmeden önce dinle. Tepki vermeden önce düşün. Harcamadan önce kazan. Eleştirmeden önce bekle. Dua etmeden önce affet. Vazgeçmeden önce dene.”

Ernest Hemingway

yüzyılın büyük yazarı

O bir yaşam gurusu… Yüzyılın en büyük yazarlarından biri, Nobel ve Pulitzer ödüllü bir yazar, dünyada adımını bile atmamış bir gezgin, tarihin gördüğü en büyük avcı, yeme içmeye adını vermiş bir ikon…

Sayfa: 200

Yazarın hayatının doğallığı

Ernest Hemingway, Buzdağı Teorisini icadı sayesinde Charles Bukowski, Elmore Leonard ve Italo Calvino gibi ünlü yazarlara ilham vermiş bir öncüdür.

Bu kitapta Hemingway’in hayata dair derinlemesine görüşlerini, aşk-aile ve hayatın anlamı üzerine deneyimlerini bulacak ve belki de en keyifli hikayesi olan hayatını tüm sadeliğiyle öğreneceksiniz.

bekillihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu