Haber

DEVA üyeleri Bursa’da ‘iftardan sahura’ sahada

BURSA (İGFA) –DEVA Parti, “İftardan sahura sahada” sloganıyla önceki yıllarda olduğu gibi bu Ramazan’da da her gün bir mahallede vatandaşlarla buluşuyor.

Gittikleri mahallelerde teravih namazlarının çıkışında vatandaşlara lokma ikram eden, esnaf ve kahvehaneleri ziyaret eden partililer; Genel Önder Ali Babacan’ın selamlarını iletiyor, vatandaşların dertlerini, dertlerini dinliyor, partinin tahlil önerilerini açıklıyorlar.

Partililer, Ramazan ayının başından itibaren Dikkaldırım Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Emek Mahallesi, Tofaş Spor Salonu, Bursa Timsah Arena, Görükle Mahallesi, Ataevler Mahallesi, Değirmenönü Mahallesi, Kestel Meydanı, Gürsu Meydanı, Çalı Mahallesi, Mudanya ile bir araya geldiler. Hasanbey Mah., Yavuzselim Mah., Fethiye Mahallelerinde bulunan vatandaşlar.

Etkinlikler sırasında vatandaşlarla temas halinde olan Kurucu İl Başkanı Serkan Özgöz; “14 Mayıs, Türkiye demokrasi tarihinin en değerli seçimidir, bu nedenle hepimiz Türkiye’de ekonominin yeniden rayına oturmasını, hayat pahalılığının sona ermesini, gençlerin bakabileceği bir ülke olmasını umuyoruz. Geleceğin güvenle inşa edilebileceği, esnafın ağız tadı, rahmeti, besmelesiyle dükkanlarını açabileceği” dedi. Tüm seçmenleri DEVA Partisi çatısı altında birleşmeye ve çiftçinin ürününü toparlaması, traktörünü idamdan kurtarması için 14 Mayıs’ta yapılacak seçime damgasını vurmaya davet ediyoruz.” söz konusu.

Saha faaliyetleri hakkında bilgi veren İl Halkla İlişkiler Başkanı Tayfun Öztürk İMKB, bu ramazan ayında 50 binden fazla vatandaşla iletişime geçtiklerini, dağıtılan lokmalar ile rahmeti paylaştıklarını, kahvehanelerde yapılan sohbetlerde bir yudum yudum dertlerini paylaştıklarını söyledi. çay.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu