Yaşam

Görme engelli Endonezyalı yarışmacı ABD’deki yetenek yarışmasında büyüledi

ABD’de düzenlenen yetenek yarışmasına katılan 17 yaşındaki Endonezyalı görme engelli yarışmacı Putri Ariani, performansıyla izleyenleri ve jüriyi etkiledi.

ABD medyasında yer alan haberlere göre 17 yaşındaki Putri Ariani, ülkedeki yetenek yarışmalarından biri olan “America’s Got Talent”e katıldı.

Yarışmada piyano çalan ve şarkı söyleyen görme engelli Putri Ariani’nin performansı seyirciler ve heyet tarafından alkışlandı.

Jüri üyelerinden Simon Cowell, Putri Ariani’ye sesini çok beğendiğini ve bir şarkı daha söylemesini istediğini söyledi.

Putri Ariani, Elton John’un “Sorry Looks to Be the Hardest Word” adlı müziğini ve ardından kendi yazdığını belirttiği orijinal şarkıyı seslendirdi.

Endonezyalı yarışmacı Putri Ariani bu performansıyla seyircilerin ve heyetin beğenisini kazandı.

Jüri üyelerinden Sofia Vergara performansın ardından “Harikaydı, hepimizi büyülediniz. Sen bir meleksin” dedi. sözlerini kullandı.

Putri Ariani’nin performansını yarışmacıları doğrudan canlı sekse gönderen Altın Buzzer ile ödüllendiren delegasyon üyesi Simon Cowell, “Bence şovda yer alan en iyi şarkıcılardan birisiniz” dedi. değerlendirmesini yaptı.

Sahneye çıkmadan önce konuşan Putri Ariani, “En büyük sorunum, insanların bana bir müzisyen olarak değil, kör biri olarak bakması. Ama şarkı söylediğimde kendimi bir yıldız gibi hissediyorum” dedi. dedi.

saraykenthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu