Yaşam

Borusan Sanat’ta Bu Hafta

Borusan Sanat, sömestr boyunca yıldız şef ve solistleri ağırladığı konserlere kısa bir ara verirken, online video platformu borusanartİnternet üzerinden sunduğu konser kayıtları ile seyirciyi müzikle buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Borusansanat.tv’de konser yayınları tüm hızıyla devam ediyor

Farklı müzik türleri ve yeni yorumlarla çevrili çevrimiçi performans platformu ‘borsasanat’ Borusan Sanat, konser yayınlarını müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Besteci Borusan Müzik Evi’nde seslendirildi. Şevket Akıncısanatçı arkadaşlarıyla Dünyada saat kaçVe Escher GünlükleriAlbümlerinden bir seçki sunduğu konser, borusanart yılında yayınlanmaya devam etmektedir. Dahası 18 Haziran PazarBİFO yönetimindeki Patrick Hahn’ın saat 23:30’daki konserinin kaydı borusanartYayında olacak.

BİPO & PATRICK HAHN

18 Haziran 2023 Pazar 11.30

BORUSAN İSTANBUL FİLARMONİ ORKESTRASI

PATRİK HAHNşef

F. SCHMITT Salome Trajedisi, op.50 (1910)

A. BRUCKNER Senfoni No.4 (Romantik), Mi bemol Majör (1878/80 ver.)

Serhan Bali ile konser öncesi röportaj

11.00-11.30

Kendi kuşağının en ünlü şeflerinden biri olarak kabul edilen Patrick Hahn, iki dönem konuk şef olarak yer aldığı BİPO ile yeniden sizlerle. Hahn yönetimindeki BİFO, bu konserde Schmitt’in Salome Trajedisi‘ni’ ve Romantik dönemin ustalarından biri olan Bruckner, “Romantik” lakaplı. 4. Senfonionun yorumunu yapar.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu