Haber

Esat Öztürk’ten başarılı öğrenciye altın

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Ali Eray Karaöz’ü başarısından dolayı tebrik eden Kayseri’nin Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Şimşek, okul yöneticileri ve öğretmenlere teşekkür etti.

Kabuldeki başarısının sırlarından bahseden Ali Eray Karaöz, derslere önem vererek disiplinli çalışmanın ve dersi zamanında dinlemenin çok değerli olduğunu belirtti.

İlçeden gelen başarılı öğrencilerin kendilerini mutlu ettiğinden bahseden Önder Esat Öztürk; “Ali Eray kardeşimizi yürekten kutluyorum. Öğretmenlerimize ve ailemize emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Öğretmenlerimizin nefesini, babaların çantasını, öğrencilerimizin şevkini arttırmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Sizleri çok güzel yerlerde görmek istiyoruz. Başarınızdan memnunuz. Gönlümüz Yahyalı’dan nice Türkiye kazananları çıksın istiyor. Belediye olarak eğitimi her zaman Yahyalı’da esas alıyoruz. Okullar açılmadan önce ilaçlama, temizlik, çevre düzenlemesi ve ulaşım noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Siz başarılı olduğunuz sürece eğitime desteğimiz devam edecek” dedi. O konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu